pátek 1. ledna 2016

Šťastný Nový rok!

Ahoj,
veselé svátky. Problém je, že jsem absolutně neschopnej vymyslet jakékoli přání či cokoli jiného :D No dobře, trošku alibismus. Každopádně přeji všem do nového roku hodně štěstí, zdraví, přečtené mangy a novel. A celému týmu ať se daří jak s překlady, tak v soukromém životě.

Sephiroth

Ahojky!
Doufám, že jste si pořádně užili Silvestra a první den tohoto roku trávíte bez kocoviny a pokud možno někde, kde je vám dobře (tj. ne v práci, na podivném místě, kam nevíte, jak jste se dostali nebo uvěznění v RPG hře). Moc děkuji za přání a za váš zájem o naše překlady. I přes chudší polovinu druhého roku koukám, že je stále zájem, což je fajn.
Takže všem (vám, našemu týmu i dalším překladatelům) přeji do roku 2016, aby jste byli optimističtí jako Naotsugu, přirozeně natvrdlí a našli na všem tu lepší stránku věci jako Shion, umínění jako Taiga a potkali nové přátele jako Tatsuya. A samozřejmě nějakou krásku jako je Asuna, Miyuki, Ami a spoustu dalších, nebo nějakého bišíka typu Kiba, Tatsuya nebo lehce úchylnější Ise (i ten má své kouzlo, ne?) :D Protože jde hlavně o to si ten život pořádně užít, ma?

Scaren

Ahoooooooj,
je tu novej rok a s tim daalší (nudnej) projev, kterej musim napsat, takže: hodně štěstí do novýho roku, spoustu trpělivosti s mym překladem (vážně lidi, trpělivost) a vydržte to s náma, máme to těžký a i tak se snažíme jak můžem.

Ame

A na závěr nezbývá než přidat jeden skvělý citát, na který jsem narazila na Baka Tsuki:
TRANSLATORS NEVER DIE, THEY JUST MISSING IN ACTION!

Žádné komentáře:

Okomentovat